Sağlıklı Sosyaller  

Beslenme Eğitimi Seminerleri - Nil Diyet

Anasayfa > Hizmetlerimiz > Beslenme Eğitimi Seminerleri
Beslenme Eğitimi Seminerleri

Sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı haline getirmek için, sağlıklı beslenme kurallarını öğrenmeli, eski ve yanlış alışkanlıkları bırakmalısınız. Yaşam kalitesini arttıran, kronik hastalığa yakalanma riskini azaltan ve hayatı daha zevkli hale getiren sağlıklı beslenmeyi; çocuk, genç, yetişkin ve yaşlı demeden herkes öğrenmeli ve uygulamalı.

Nil Diyet olarak sağlıklı beslenmenin önemini bir kez daha vurgulamak ve sizlere sağlıklı beslenmeyi öğretmek adına toplantı salonumuzda grup eğitimleri de düzenliyoruz. Sayın Doç. Dr. Muazzez GARİBAĞAOĞLU bebek ve çocuk beslenmesi konusunda, Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN ve Diyetisyen Nur Gizem Şeber de sağlıklı beslenme konularında eğitim veriyor.

Sağlıklı beslenme ve diyet konularında grubun talep ettiği konulara göre de eğitim programları düzenlenebiliyor. Eğitim programları hakkında daha fazla bilgi alabilmek için bizimle e-mail yolu ile bağlantıya geçebilirsiniz.HizmetlerimizNil Diyet Bilgilendiriyor


Sağlıklı beslenmenin yaşam boyu sürdürülmesi kilo yönetiminin en güvenilir yoludur.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.