Sağlıklı Sosyaller  

Haluk ACAR Nil Diyet Röportajı - Nil Diyet

Anasayfa > Makaleler > Haluk ACAR Nil Diyet Röportajı
Haluk ACAR Nil Diyet Röportajı

NİL DİYET: Nil Diyet’e ilk gelme sebebiniz ne idi? Ve Nil Diyet ile ilk tanışmanızda neler düşündünüz?
HALUK ACAR:Sağlıklı bir yapıya kavuşmak ve beslenme alışkanlığımı değiştirmek adına idi.

NİL DİYET: Neden Nil Diyet’i tercih ettiniz?
HALUK ACAR:Aldığım Duyumlar (Eşimden)

NİL DİYET: Nil Diyet’e gelmeden önce ve sonra beslenme alışkanlıklarınızda neler değişti? Nil Diyet size sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam konusunda neler öğretti?
HALUK ACAR:Sadece beslenme alışkanlığım değil,hayatım değişti diyebiliriz.Hayatımda ilk defa bakliyat,sebze yemekleri yemeye başladım.Ve aynı zamanda da bol bol spor yapmak için kendime zaman ayırmaya başladım.

NİL DİYET: En sevdiğiniz besinler nelerdir? Nil Diyet’te uyguladığınız programda beslenmenizde bu besinlere yer verebiliyor musunuz?
HALUK ACAR:Kebab ve türevleri.Diyet programımda zaman zaman bu tip yiyeceklere yer veriyorum.(En az ayda 1-2 defa)

NİL DİYET: Nil Diyet ile ilk tanıştığınızda kaç kilo idiniz? Geçen sürede kaç kilo kaybettiniz? Nil Diyet yaşama farklı bir yönden bakmanıza yardımcı oldu mu? Fazla kilolarınızdan kurtuldukça neler hissediyorsunuz?
HALUK ACAR:Zannediyorum 86 idi şuanda 66 kiloyum ilk başlarken ki hedefim 67 idi ve bunu başardığım için çok sevinçliyim.İnsan istediği kiloda olduğunda kendini daha rahat ve hafif hissediyor.

NİL DİYET: Sizce Nil Diyet’i diğer diyet merkezlerinden ayıran temel farklılıklar nelerdir?
HALUK ACAR:Bence çok doğal ve zorlamadan,diyeti bir hayat görüşü olarak benimseyerek kilo verebiliyorsun ve diyetin bittiğinde de böylece devam ediyor.Dikkat Şart!!!

NİL DİYET: Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN hakkında neler düşünüyorsunuz?
HALUK ACAR:Ben hayatımda ilk defa diyetisyen yardımı alarak kilo verdim ve nil hanımın programlarından ve yaklaşımlarından çok memnun kaldım.

NİL DİYET: Sizce sağlıklı beslenme ne anlama geliyor?
HALUK ACAR:
Bence sağlıklı beslenme olması gereken hayatımın parçası olmalı.

NİL DİYET: Nil Diyet’in kazanmanıza yardımcı olduğu 3 yararlı alışkanlığı bizimle paylaşır mısınız?
HALUK ACAR:-Beslenme alışkanlığı
-Spor yapma alışkanlığı
-Sağlığım

NİL DİYET:Kilo sorunu olan kişilere önerileriniz nelerdir?
HALUK ACAR:Mutlaka profosyenel yardım almalılar.Ve beslenme alışkanlıklarını değiştirmeliler,spor yapmalılar.MakalelerNil Diyet Bilgilendiriyor


Bel çevrenizi düzenli olarak ölçün erkeklerde 94 cm kadınlarda ise 80 cm’ nin üzerine çıktığında sağlıkla ilgili tehlike çanları çalmaya başlar.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.