Sağlıklı Sosyaller  

Nil Şahin Gürhan ile Birebir Online Diyet - Nil Diyet

Anasayfa > Nil Şahin Gürhan ile Birebir Online Diyet
Online Diyet Süreci

Nil Şahin Gürhan ile online diyet yapmaya karar verdikten sonra aşağıdaki adımları takip ediniz.
 1. Online diyet formu doldurun.
 2. Formla birlikte varsa son 6 ay içinde yapılmış kan tahlillerini gönderin. (ilk görüşmeden sonra ihtiyaç halinde yeni tahliller Nil Hanım tarafından istenir.)
 3. Formunuzu inceledikten sonra onay mesajınızı ve ödeme bilgilerini gönderelim.
 4. Ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içinde onay maili gönderiyoruz ve seçtiğiniz programa göre start alıyoruz.
 5. Eğer Nil Hanımla online görüşme içeren program seçtiyseniz, karşılıklı görüşme randevusu oluşturuyoruz.
 6. Belirlenen tarih ve saatte FaceTime, Whatsapp veya Skype ile Nil Hanım sizinle yüzyüze görüşecek ve ilk diyet listenizi hazırlayacak.
 7. Diyet listesi, listeyi uygularken dikkat etmeniz gereken önerilerimiz, alternatif yiyecek listeleri size mail olarak ve WhatsApp üzerinden gönderiliyor. Dilerseniz kargo ile de gönderebiliriz.
 8. Diyetinizi uygularken 1 hafta boyunca doldurmak üzere size günlük besin tüketim ve aktivite genel analiz formları gönderiyoruz. Bu formları günü gününe ve doğru olarak doldurmanız bizim ve sizin için çok önemli.
 9. Haftada 1 gün; aynı koşullarda, aynı tartıda, birlikte belirlediğimiz saatte tartılıp bize bildiriyorsunuz.
 10. Takip sürecinde sizden gelen kilo bilgisi ve diyet uygulama formlarını detayları doğrultusunda Nil Hanım tarafından hazırlanan yeni diyet programınız 24 saat içinde hazırlanıp size gönderiliyor.
 11. 1 ayda toplam 4 yeni diyet listesinden oluşan programınız tamamlandıktan sonra, 2. ayın başında istediğiniz online diyet seçeneğine karar verip, yeni 1 aylık diyet listesi paketi alıp, kaldığımız yerden kilo vermeye devam edebilirsiniz.

  Şimdi aşağıdaki Word dosyasını indirerek oradaki formu doldurun ve nil@nildiyet.com adresine ulaştırınız. EK: ONLINE DİYET FORMU - İNDİR


Nil Şahin Gürhan ile Birebir Online DiyetNil Diyet Bilgilendiriyor


Prostat ile ilgili sorunu olan erkekler, tam tahıl ürünleri, sebze ve meyve tüketimini arttırmalı, çay ve kahve tüketimini azaltmalıdırlar.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.