Sağlıklı Sosyaller  

Çikolata Yiyip Kilo Verilir Mi? - Nil Diyet

Anasayfa > Yazılı Basın > Çikolata Yiyip Kilo Verilir Mi?
Çikolata Yiyip Kilo Verilir Mi?

Diyetisyen NİL ŞAHİN GÜRHAN'ın söylediğine göre, evet! Yalnız sütle birlikte ve ölçülü miktarda tüketmek gerekiyormuş. Uykuda metabolizmanın tıkır tıkır çalışmasını mı istiyorsunuz? Gece yoğurda maydanoz karıştırıp yenince hem ödemi azaltıyormuş, hem metabolizma maksimum hızda çalışıyormuş. Çok terlenen bugünlerde en iyisi soda ve ayranı birlikte tüketmekmiş. Hem kilo verme hedefinizden şaşırtmayacak hem de lezzetli bir sand viç; peynir, ekmek ve maydanozla hazırlanabilirmiş. Son olarak açlık ataklarına karşı en iyi çözüm, tok tutan omeg'a 3 zengini cevizle 1 adet elmayı ya da başka bir meyvayı birlikte tüketmekmiş. Yazılı BasınNil Diyet Bilgilendiriyor


Bel çevrenizi düzenli olarak ölçün erkeklerde 94 cm kadınlarda ise 80 cm’ nin üzerine çıktığında sağlıkla ilgili tehlike çanları çalmaya başlar.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.