Sağlıklı Sosyaller  

Kışın Hastalanmamak İçin Detoks Doping Kürü - Nil Diyet

Anasayfa > Yazılı Basın > Kışın Hastalanmamak İçin Detoks Doping Kürü
Kışın Hastalanmamak İçin Detoks Doping Kürü

Mevsim şartları metabolizmamızı direkt etkiler. Hava ısısının ve hava şartlarının sürekli değişmesi direncimizi düşürür, hareketlerimiz azalır, hastalanmak kolay olur, iyileşmek zaman alır. Bu şartlar altında fazla kilo ile ilgili problemlerimizde içinden çıkılmaz şekillere bürünür. En ufak sapmada kilo alırken kilo vermek daha da zorlaşır, Beslenme ve diyet uzmanı Nil Şahin Gürhan, soğuk kış günlerinde hastalıklara karşı dirençli olmak için detoks doping kürü önerdi, Soğuk havalarda direncimizi arttırmak, gücümüze güç katmak için bunları yapın; Kış hastalıklarına karşı vücudunuza kalkan oluşturun. Hem hastalanmayın, hem de kilo vermeniz kolay olsun. Beslenme ve diyet uzmanı Gürhan, detoks doping kürü için yapılması gerekenleri şöyle sıralıyor:
1. Her sabah kahvaltıya başlamadan önce 1 çay kaşığı polen + bal karışımı için.
2. Her gün 1 avuç kadar taze zencefil tüketin.
3 Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinde; taze sebze ve/veya yemeğin üzerine taze meyve mutlaka olsun.
4. Her gün 1 adet taze limon sıkılmış doğal maden suyu için.
5. Yulaf ezmesi yiyin.
6. 1 avuç siyah kuru üzüm + fındık karışımı yiyin,
7. Akşam yemekten sonra, gece yatmaya yakın son öğün olarak; 1 yada yarım su bardağı kadar kefir için.
 Yazılı BasınNil Diyet Bilgilendiriyor


Bel çevrenizi düzenli olarak ölçün erkeklerde 94 cm kadınlarda ise 80 cm’ nin üzerine çıktığında sağlıkla ilgili tehlike çanları çalmaya başlar.
Nil Diyete Sor

Uzmanına Sor

 

Copyright © 2016 Tüm Hakları Saklıdır
Sosyal Medya
E-Bülten Üyeliği

Haberiniz OlsunNilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.