Başarı Hikayeleri

Onlar başardılar!

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu Nasıl Kilo Verdiğini Açıkladı

Bahar Avcı

İstediğim her şeyi yiyorum!..

Mustafa Said Yalçın

Yataktan kalkamıyordum!..

Milli Güreşçi S.U.

İstediğim her şeyi yiyorum!..

Ezgi Ç.

İstediğim her şeyi yiyorum!..

…ve birçok başarı hikayesi daha

Nil Diyet ile başarı hikayesi yazanlar bakın neler söylüyor...

 • "Nil Şahin Gürhan adlı bir diyetisyenle anlaştım. Sporla ve sağlıklı bir diyet programıyla iki senede 60 kilo vererek 140 kilodan 80 kiloya indim. Nil Hanım’ın diyet programını harfiyen uyguladım. Her sabah Bostancı ile Fenerbahçe arasında önce yürüdüm, sonra koştum. Derken, istediğim giysileri giymeye başlayınca daha bir hırslandım."
  Uraz Kaygılaroğlu Oyuncu
 • "Nil Şahin Gürhan'ın önerileri ile bütün dezavantajları avantajlara çevirmeyi ve  bütün dezavantajları avantajlara çevirmeyi öğrendim. Diyetisyen Nil Şahin Gürhan’a başvurarak sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeyi öğrenebilirsiniz.
  Açelya Akkoyun Oyuncu ve Sunucu
 • Nil Diyet ile hayatım değişti. Diyetisyen Nil Şahin Gürhan gözetiminde 107 kilodan 85 kiloya indim.
  B.Ç.
 • Kilo vermek zor gibi görünüyor ama Nil Diyet ile kolay bir süreçti. 32 kilo verdim. Eski halime göre 10 yaş gençleştim. Artık hareketlerim kısıtlı değil ve kendimi iyi hissediyorum.
  Özge Binzet Uyar
 • İnsanın diyetisyenini sevmesi meğer ne kadar da önemliymiş. Diyetisyen Nil Şahin Gürhan bence şahane bir doktor. Çünkü hep güler yüzlü, asla sizi aç bırakmıyor, ödüllere boğuyor. Doygunluk hissinizle diyet yaptığınızı anlamıyorsunuz. Sonra mı? Bir ayda çok sağlam yiyerek 6 kilo verdim.
  Oya Doğan Yazar, Danışman