Sağlıklı Sosyaller  

Diyetisyen Nil ŞAHİN GÜRHAN

Anasayfa > Hakkımızda > Diyetisyen Nil ŞAHİN GÜRHAN
Diyetisyen Nil ŞAHİN GÜRHAN

Beslenme & Diyet Uzmanı

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan

Nil Diyet; Diyetisyen NİL ŞAHİN GÜRHAN’ın üniversiteden mezun olduğu 1995 tarihinden 1999 yılına kadarki Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak edindiği birikim ve tecrübeleriyle, 1999 yılında kurulmuştur. 

Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın uzun soluklu çalışmaları, sağlıklı beslenme ve diyet konusunda güvenilir ve tercih edilir bir beslenme uzmanı olmasını sağlamıştır. İnsan sağlığına katkı sağlayan, yüksek kaliteli ve aynı zamanda keyifli bir yaşam için yol alan Nil Diyet; bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Nil Diyet’in öncelikli hedefi insana sağlıklı yaşam sunarken mevcut sağlığını da korumasına destek vermektir. Çünkü yaşamın tadı yüksek yaşam kalitesi ile sağlanır. Sağlıklı beslenme anne karnından ölüme kadar, insan yaşamını birebir etkileyen bir faktördür. Kısacası Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın deyimi ile “İnsan Yediklerinin Bir Toplamıdır” ve bu toplamın kalitesi kişinin beslenme tarzına bağlıdır.

Uzun soluklu tecrübesi ve üye kitlesi, bünyesine dâhil ettiği genç kadro ile arttırdığı dinamizmiyle Nil Diyet sizlere sağlıklı beslenmeyi en güvenilir ve en güncel hali ile öğretmeye ve bu süreçte YANINIZDA olmaya devam etmektedir.

Nil Diyet; kazandığı tecrübeler ile oluşturduğu kurumsal kimliğini, yeni ve farklı uygulamaları ile zenginleştirmeye ve renklendirmeye SİZLER için devam edecektir.


Nil Şahin Gürhan ve AilesiHakkımızda


 

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır
Nil Diyet Anadolu Yakası 
Bağdat Caddesi, Saffet Apt. No:369 Kat:1 D:3 
Şaşkınbakkal - İSTANBUL
Tel: 
(0216) 348 73 15
Nil Diyet Avrupa Yakası
Teşvikiye Caddesi, Kısmet Apt. No:49 Kat:4 D:6 
Nişantaşı - İSTANBUL
Tel:
 (0212) 247 73 85 - 86

NilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.