Sağlıklı Sosyaller  

Yöntemimiz | Diyetisyen Nil Şahin Gürhan

Anasayfa > Hakkımızda > Yöntemimiz | Diyetisyen Nil Şahin Gürhan
Nil Diyet'in Yöntemi 

Bedeninizi dinleyin, ona iyi bakın!


Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan ile ilk tanışmanızda yaşam tarzınız değerlendirilir. Vücut analizi, yaşam şekliniz ve ihtiyaçlarınız belirlenir. Yılların deneyimine dayanan bu yol haritası sayesinde bedeninizi duyar ve ona iyi bakmaya başlarsınız.

Tamamen bilimsel yöntemlere dayalı bu yol haritasında bedeninizin ve yaşamınızın tam analizi yapılır. Bu analiz sonucunda vücut ağırlığı, bazal metabolik hız, vücut yağ dokusu ve kas dokusunda meydana gelen değişmeler, vücuttaki ödem miktarı belirlenir. 

Bu analizlerin doğru sonuçları vermesi için danışanlarımıza tavsiyemiz; 24 saat öncesinden ağır fiziksel aktivite yapmamaları ve alkollü içecek tüketmemeleridir. 4 saat önceden çay ve kahve tüketimine ara vermeli, 2 saat önceden de yemek yemeyi bırakmalılar.

Bedeninizi ne kadar dinlediğiniz, süreçte başka ihtiyaçlarınızın doğup doğmadığını anlamak için haftada bir kontroller yapılır. Bu sayede beslenme programınız güncel tutulur ve ihtiyacınızı karşılar.

Yaşı, cinsiyeti, sağlık durumu, vücut kompozisyonu ve kas gücüne göre hedef kilosuna ulaşmış kişiler kilo koruma programına alınır. Bu programla danışanlarımızın ideal kilosu korunur. Artık hayat boyu sağlıklı bedenin reçetesini elinize almış olursunuz. Amacımız sağlıklı beslenmeyi siz danışanlarımızın yaşam tarzı haline getirmektir.


Hakkımızda


 

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır
Nil Diyet Anadolu Yakası 
Bağdat Caddesi, Saffet Apt. No:369 Kat:1 D:3 
Şaşkınbakkal - İSTANBUL
Tel: 
(0216) 348 73 15
Nil Diyet Avrupa Yakası
Teşvikiye Caddesi, Kısmet Apt. No:49 Kat:4 D:6 
Nişantaşı - İSTANBUL
Tel:
 (0212) 247 73 85 - 86

NilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.