Sağlıklı Sosyaller  

Mustafa KOTAN Nil Diyet Röportajı

Anasayfa > Makaleler > Mustafa KOTAN Nil Diyet Röportajı
NİL DİYET: Mustafa bey, hoş geldiniz… Bize vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Kendinizden ve genç yaşta yakaladığınız başarıdan biraz bahseder misiniz?
MUSTAFA KOTAN:1983 İstanbul doğumluyum,Yüksek öğretimden sonra Tv.piyasasına girdim,şimdi yardımcı yönetmenlik yapıyorum,çalıştığım bazı projeler;Selena,Maçolar,İki yabancı,Sevda çiçeği,Sihirli annem..

NİL DİYET: Nil Diyet’e ilk ne zaman ve neden başvurdunuz?
MUSTAFA KOTAN:Kilo problemim vardı,bir çok merkez araştırdım fakat çevremdekilerin de tavsiyesiyle 3 ay kadar önce Nil Diyet'e başladım.

NİL DİYET: Nil Diyet’e gelmeden önce beslenme alışkanlıklarınız nasıldı? Öğün düzeniniz, sevdiğiniz ve sevmediğiniz besinlerden bahseder misiniz?
MUSTAFA KOTAN:İşimden dolayı bazen gece geç saatlere kadar çalıştığım için,geceleri çok yemek yiyip,sabahları kahvaltı etmezdim,gün içinde su içmezdim,öğün atlardım.Kısacası yemek düzenim yoktu.

NİL DİYET: Nil Diyet’te programa başladıktan sonra hayatınızda ve beslenme tarzınızda neler değişti? Nil Diyet’in sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam ile ilgili size kazandırdıkları nelerdir?
MUSTAFA KOTAN:Düzenli beslenmeye başladım artık öğün atlamıyorum ve yemem gerektiği kadar yiyorum.

NİL DİYET: Günlük hareketinizi ve fiziksel aktivite düzeyinizi Nil Diyet’ten önce ve Nil Diyet’ten sonra olarak değerlendirebilir misiniz?
MUSTAFA KOTAN:Spor yaparken ve merdiven çıkarken nefes alma problemleri yaşıyordum,artık böyle sorunlarım kalmadı,rahatlıkla spor yapabiliyorum.

NİL DİYET: Yoğun iş temponuz içerisinde beslenme düzeninizle ilgili karşılaştığınız zorluklar nelerdir? Bu zorlukları nasıl aşıyorsunuz?
MUSTAFA KOTAN:Yer ve zaman sorunum çok olduğu için,evden getirdiklerimi yiyorum.

NİL DİYET: Nil Diyet sayesinde kazandığınız ve sizin için vazgeçilmezler arasına giren 3 alışkanlığınızı bizimle paylaşır mısınız?
MUSTAFA KOTAN:Sabah kahvaltısı, su içme, ölçülü yeme

NİL DİYET: Sizce Nil Diyet’i diğer diyet merkezlerinden ayıran özellikler nelerdir?
MUSTAFA KOTAN:Hastalarla tek tek ilgilenilmesi,çalışanlarının güler yüzü,İnsanlara gösterilen özen.

NİL DİYET: Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyiz?
MUSTAFA KOTAN:Kesinlikle hasta psikolojisinden çok iyi anlayan biri.Nil hanım insanlara kilo vermenin kolay birşey olduğunu gösteriyor.ve iletişimi çok iyi.

NİL DİYET: Sizin gibi genç yaşta başarılı olmak isteyenlere önerileriniz neler?
MUSTAFA KOTAN:Kişinin yaptığı işi sevmesi gerekiyor.Tavsiyem;mutlu oldukları işte çalışsınlar,Kendilerini mutsuz hissettikleri işte durmasınlar.

NİL DİYET: Nil Diyet’i sizi sevenlere önerir misiniz? Neden?
MUSTAFA KOTAN:Tabii ki öneririm.Çünkü kilo sorununuz olmasa bile doğur beslenmeyi öğrenmek gerektiğini farkettim.

NİL DİYET:Site ziyaretçilerimize sağlıklı beslenme ile ilgili neler önerirsiniz?
MUSTAFA KOTAN:Kesinlikle öğün atlamayın ve bol bol su tüketin

NİL DİYET: Eklemek istedikleriniz var mı?
MUSTAFA KOTAN:Nil hanıma ve ekibine çok teşekkür ederim.Sayelerinde kilo verebilmenin çok kolay  birşey olduğunu gördüm,ve kilo verdikçe daha mutlu bir insan oldum.

NİL DİYET: Bize vakit ayırdığınız için çok teşekkür ediyoruz. Yüksek yaşam kalitesi olan sağlıklı ve keyifli bir yaşam diliyoruz. İnsanın yediklerinin bir toplamı olduğunu aklınızdan çıkarmadan yaşamınız süresince sağlıklı beslenmeye dikkat etmeniz dileğiyle…Makaleler


 

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır
Nil Diyet Anadolu Yakası 
Bağdat Caddesi, Saffet Apt. No:369 Kat:1 D:3 
Şaşkınbakkal - İSTANBUL
Tel: 
(0216) 348 73 15
Nil Diyet Avrupa Yakası
Teşvikiye Caddesi, Kısmet Apt. No:49 Kat:4 D:6 
Nişantaşı - İSTANBUL
Tel:
 (0212) 247 73 85 - 86

NilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.