Sağlıklı Sosyaller  

Gül PARLATAN Nil Diyet Röportajı

Anasayfa > Makaleler > Gül PARLATAN Nil Diyet Röportajı
NİL DİYET: Hoş geldiniz Gül Hanım. Bizimle sohbet etmeyi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Kendinizi site ziyaretçilerimize tanıtır mısınız?
GÜL PARLATAN: 43 yaşında 2 erkek çocuk annesiyim. İki doğumdan sonra haliyle kilo aldım. Nil Hanım’ı kilo aldığım bu süreçte tanıdım. Tanıdığım için de çok mutluyum.

NİL DİYET: Nil Diyet’i seçme nedeniniz neydi? Neden bir beslenme uzmanından yardım alma gereği hissettiniz?
GÜL PARLATAN: Dört sene önce Nil Hanım sayesinde 9–10 kilo vermiştim. Babamı kaybettikten sonra verdiğim kiloları tekrar aldım. Çünkü koruma programına gelemedim. Bu sefer geldiğimde 5 ay içinde 14 kilo verdim. Yemediğim halde kilo veremiyordum, bu problemi Nil Hanım ile aştık. Şu anda hem sevdiğim besinleri yiyor, hem de kilo veriyorum.

NİL DİYET: Herhangi bir sağlık sorununuz var mıydı? Kilo probleminizin olmasının sizce nedeni neydi?
GÜL PARLATAN: Herhangi bir sağlık sorunum yok. Ama ailede şeker hastalığı olduğu için diyabet olma riskim fazla. Kilo problemimin olma sebebi ise fazla yemek yememem ve sağlıksız beslenme alışkanlıklarımdı. Gün boyunca çok az yemek yiyor, akşam acıktığımda ise fazla miktarda yemek yiyordum. Nil Hanım sayesinde düzenli beslenmeyi öğrendim. Bu sayede kilo problemim gün geçtikçe azalıyor.

NİL DİYET: Nil Diyet beslenme ile ilgili problemlerinizin çözülmesini sağladı mı? Program dâhilinde toplam kaç kilo verdiniz?
GÜL PARLATAN: Evet sağladı. 5 ay içinde 14 kg verdim.

NİL DİYET: Kilo kaybettikçe kendinizi nasıl hissediyorsunuz?
GÜL PARLATAN: Çok mutlu ve huzurlu hissediyorum.

NİL DİYET: Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN hakkında ne düşünüyorsunuz?
GÜL PARLATAN: Nil Hanım çok güler yüzlü ve çok candan. Nil Hanım’a geldikçe ve kilo verdikçe mutlu oluyorum.

NİL DİYET: Sizce Nil Diyet’i diğer diyet merkezlerinden ayıran farklılıklar nelerdir?
GÜL PARLATAN: Nil Diyet’in sıkıcı bir diyeti yok. Her yerde bulabileceğiniz günlük ve sıradan yemekler ile kilo verebiliyorsunuz.

NİL DİYET: Nil Diyet’in size kazandırdığı ve vazgeçilmez hale getirdiği alışkanlıklar nelerdir? Yaşamınızı Nil Diyet’ten önce ve sonra olarak ikiye ayırırsanız yaşamınızda neler değişti?
GÜL PARLATAN: Saatli ve sık beslenmeyi öğretti. Nil Diyet’ten önce yemek yemediğim halde kilo alıyordum. Mutlu değildim. Şimdi ise yemek yiyorum ve mutluyum.

NİL DİYET: Fazla kilosu olan kişilere neler önerirsiniz?
GÜL PARLATAN: Mutlaka bir diyetisyene gitmeliler. Başkalarının diyet programlarını uygulamamalılar.

NİL DİYET:Bize vakit ayırdığınız için tekrar çok teşekkür ediyoruz. Yüksek yaşam kalitesi olan sağlıklı ve keyifli bir yaşam diliyoruz. İnsanın yediklerinin bir toplamı olduğunu aklınızdan çıkarmadan yaşamınız süresince sağlıklı beslenmeye devam etmeniz dileklerimizle.
Makaleler


 

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır
Nil Diyet Anadolu Yakası 
Bağdat Caddesi, Saffet Apt. No:369 Kat:1 D:3 
Şaşkınbakkal - İSTANBUL
Tel: 
(0216) 348 73 15
Nil Diyet Avrupa Yakası
Teşvikiye Caddesi, Kısmet Apt. No:49 Kat:4 D:6 
Nişantaşı - İSTANBUL
Tel:
 (0212) 247 73 85 - 86

NilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.