Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil Şahin Gürhan

“İnsan Yediklerinin Bir Toplamıdır”

Nil Diyet; Beslenme ve Diyet Uzmanı NİL ŞAHİN GÜRHAN’ın üniversiteden mezun olduğu 1995 tarihinden 1999 yılına kadarki Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak edindiği birikim ve tecrübeleriyle, 1999 yılında kurulmuştur.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın uzun soluklu çalışmaları, sağlıklı beslenme ve diyet konusunda güvenilir ve tercih edilir bir beslenme uzmanı olmasını sağlamıştır. İnsan sağlığına katkı sağlayan, yüksek kaliteli ve aynı zamanda keyifli bir yaşam için yol alan Nil Diyet; bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmeti vermektedir.

Nil Diyet’in öncelikli hedefi insana sağlıklı yaşam sunarken mevcut sağlığını da korumasına destek vermektir. Çünkü yaşamın tadı yüksek yaşam kalitesi ile sağlanır. Sağlıklı beslenme anne karnından ölüme kadar, insan yaşamını birebir etkileyen bir faktördür. Kısacası Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın deyimi ile “İnsan Yediklerinin Bir Toplamıdır” ve bu toplamın kalitesi kişinin beslenme tarzına bağlıdır.

Uzun soluklu tecrübesi ve üye kitlesi, bünyesine dâhil ettiği genç kadro ile arttırdığı dinamizmiyle Nil Diyet sizlere sağlıklı beslenmeyi en güvenilir ve en güncel hali ile öğretmeye ve bu süreçte YANINIZDA olmaya devam etmektedir.

Nil Diyet; kazandığı tecrübeler ile oluşturduğu kurumsal kimliğini, yeni ve farklı uygulamaları ile zenginleştirmeye ve renklendirmeye SİZLER için devam edecektir.

diyetisyen

Nil Diyet sizlere sağlıklı beslenmeyi en güvenilir ve en güncel hali ile öğretmeye ve bu süreçte YANINIZDA olmaya devam etmektedir.

Şimdi tam zamanı!