Diyetisyen

Nil Şahin Gürhan

Neden Diyetisyen Nil Şahin Gürhan?

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan’ın Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak birinci hedefi; beslenme biliminin sunduğu bilimsel gerçekler ışığında, insanlara sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmaktır.

İdeal kiloya ulaşmak için zayıflamak ya da kilo almak, ideal kiloyu yaşam boyu koruyabilmek, sağlıklı ve dinamik bir yaşam ancak sağlıklı beslenme alışkanlığının kazanılması ile mümkündür.

Sağlıklı Yaşam Önceliğimiz

Kişiye özel diyetisyen ve beslenme danışmanlığında amaç her yaş grubunda ve hamilelikte, okulda, spor yaparken, ofis hayatında, kısaca yaşamın birçok alanında kişiye uygun diyet listesi hazırlamaktır.

Aç bırakmayan ve her yerden rahatlıkla temin edebileceğiniz gıdalarla oluşturduğumuz diyet listesi ile zorlanmadan hatta keyif alarak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz.

Diyetisyen ve Beslenme Danışmanlığı Hizmetleri

Sağlıklı beslenerek, aç kalmadan hızlı ve kalıcı kilo vermeniz, zayıflamanız ve formda kalmanız için size özel beslenme programınızı oluşturalım.

Online Diyet ile Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Spor Yaparken Nasıl Beslenmeli - Sporcu Beslenmesi

Kişiye Özel Diyet Programı ile Sağlıklı Beslenme

6 Ay Sonrası için Uygun ve Tamamlayıcı Besinler

Kadınların İhtiyaçlarına Özel Beslenme Danışmanlığı

Şeker Hastalarına Özel Beslenme Danışmanlığı

Sağlığın Korunması ve Geliştirilmesi için Beslenme Danışmanlığı

Yaşlılık Döneminde Sağlığın Korunması için Beslenme Danışmanlığı

Nil Diyet ile Başarı Hikayesi Yazanlar

..bakın neler söylüyor;

 • "Nil Şahin Gürhan adlı bir diyetisyenle anlaştım. Sporla ve sağlıklı bir diyet programıyla iki senede 60 kilo vererek 140 kilodan 80 kiloya indim. Nil Hanım’ın diyet programını harfiyen uyguladım. Her sabah Bostancı ile Fenerbahçe arasında önce yürüdüm, sonra koştum. Derken, istediğim giysileri giymeye başlayınca daha bir hırslandım."
  Uraz Kaygılaroğlu Oyuncu
 • "Nil Şahin Gürhan'ın önerileri ile bütün dezavantajları avantajlara çevirmeyi ve  bütün dezavantajları avantajlara çevirmeyi öğrendim. Diyetisyen Nil Şahin Gürhan’a başvurarak sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirmeyi öğrenebilirsiniz.
  Açelya Akkoyun Oyuncu ve Sunucu
 • Nil Diyet ile hayatım değişti. Diyetisyen Nil Şahin Gürhan gözetiminde 107 kilodan 85 kiloya indim.
  B.Ç.
 • Kilo vermek zor gibi görünüyor ama Nil Diyet ile kolay bir süreçti. 32 kilo verdim. Eski halime göre 10 yaş gençleştim. Artık hareketlerim kısıtlı değil ve kendimi iyi hissediyorum.
  Özge Binzet Uyar
 • İnsanın diyetisyenini sevmesi meğer ne kadar da önemliymiş. Diyetisyen Nil Şahin Gürhan bence şahane bir doktor. Çünkü hep güler yüzlü, asla sizi aç bırakmıyor, ödüllere boğuyor. Doygunluk hissinizle diyet yaptığınızı anlamıyorsunuz. Sonra mı? Bir ayda çok sağlam yiyerek 6 kilo verdim.
  Oya Doğan Yazar, Danışman

Makalelerimiz

Yazılı Basın

Nil’in Mutfağı

Şimdi tam zamanı!