Sağlıklı Sosyaller  

Hakkımızda

Anasayfa > Hakkımızda
Diyetisyen

Nil ŞAHİN GÜRHAN

Beslenme & Diyet Uzmanı

Nil Diyet, Diyetisyen( Beslenme ve Diyet Uzmanı)  Nil ŞAHİN GÜRHAN üniversiteden mezun olduğu 1995 tarihinden 1999 yılına kadar iş yaşamında edindiği birikim ve tecrübeleriyle, 1999 yılında kurulmuştur. 2004 yılında aileye katılan Nilastu Güzellik Merkezi barındırdığı medikal spor alanı, pilates merkezi ve zayıflama destek ünitesi ile sağlıklı yaşama yeni bir boyut kazandırmıştır. Beslenme ve Diyet Uzmanı Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın uzun soluklu çalışmaları sağlıklı beslenme ve diyet konusunda güvenilir ve tercih edilir bir beslenme uzmanı olmasını sağlamıştır. İnsan sağlığına katkı ve yüksek kaliteli aynı zamanda keyifli bir yaşam için yol alan Nil Diyet bireysel ve kurumsal danışmanlık bazında çalışmalarına devam etmektedir.

Şirketimizin primer hedefi, insana sağlık katmak ve mevcut sağlığı korumaktır. Çünkü yaşamın tadı yüksek yaşam kalitesi ile sağlanır. Sağlıklı beslenme doğum öncesinden ölüme kadar insan yaşamını birebir etkileyen bir faktördür. Kısacası Nil ŞAHİN GÜRHAN’ın deyimi ile “İnsan Yediklerinin Bir Toplamıdır” ve bu toplamın kalitesi kişinin beslenme tarzına bağlıdır.

Uzun soluklu tecrübesi ve üye kitlesi ile Nil Diyet, bünyesine dâhil ettiği genç kadro ile arttırdığı dinamizmiyle sizlere sağlıklı beslenmeyi en güvenilir ve en güncel hali ile öğretmeye ve bu süreçte YANINIZDA olmaya devam edecektir.

Nil Diyet; kazandığı tecrübeler ile oluşturduğu kurumsal kimliğini yeni ve farklı uygulamaları ile zenginleştirmeye ve renklendirmeye SİZLER için devam edecektir.  
 
Hakkımızda


 

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır
Nil Diyet Anadolu Yakası 
Bağdat Caddesi, Saffet Apt. No:369 Kat:1 D:3 
Şaşkınbakkal - İSTANBUL
Tel: 
(0216) 348 73 15
Nil Diyet Avrupa Yakası
Teşvikiye Caddesi, Kısmet Apt. No:49 Kat:4 D:6 
Nişantaşı - İSTANBUL
Tel:
 (0212) 247 73 85 - 86

NilDiyet.com kullanıcıyı bilgilendirmek amacıyla içeriğini hazırlamaktadır. Sitede yer alan bilgiler uzman kontrolünün yerini tutamaz. Bu bilgiler şahsi tanı ve tedavi yöntemi olarak değerlendirilmemelidir. Sitedeki kaynaklardan yola çıkarak ilaç tedavisine başlanmamalı ve tedavi değiştirilmemelidir. Bu sitede yer alan yazılar kaynak gösterilmeden, kısmen de olsa kullanılamaz.