Online Diyet

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan ile Online Diyet

Nil Diyet ile Sağlıklı Beslenme alışkanlığı edinerek ideal kilonuza ulaşmak istiyor fakat koşullarınızdan ötürü randevularına gidemiyorsanız, Online Diyet tam size göre..

Nil Şahin Gürhan ile Online Diyet’e nasıl başlayabilirsiniz?

Online diyet formunu doldurup, son 6 ay içinde yapılmış kan tahlillerinizi nil@nildiyet.com adresine göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Formunuzu inceledikten sonra size onay mesajı ve ödeme bilgilerini gönderiyoruz. Ödemenizi yaptıktan sonra 24 saat içinde onay maili gönderiyoruz ve seçtiğiniz programa göre start alıyoruz.

Nil Diyet ile Online Diyet Süreci Nasıl İşliyor?

  • Eğer Nil Diyet ile online görüşme içeren program seçtiyseniz, karşılıklı görüşme randevusu oluşturuyoruz.
  • Belirlenen tarih ve saatte FaceTime, WhatsApp veya Skype ile Diyetisyen Nil Şahin Gürhan sizinle yüz yüze görüşüyor ve ilk diyet listenizi hazırlıyor.
  • Diyet listesi, listeyi uygularken dikkat etmeniz gereken önerilerimiz, alternatif yiyecek listeleri size mail olarak ve WhatsApp üzerinden gönderiliyor. Dilerseniz kargo ile de gönderebiliriz.
  • Diyetinizi uygularken 1 hafta boyunca doldurmak üzere size günlük besin tüketim ve aktivite genel analiz formları gönderiyoruz. Bu formları günü gününe ve doğru olarak doldurmanız bizim ve sizin için çok önemli.
  • Haftada 1 gün; aynı koşullarda, aynı tartıda, birlikte belirlediğimiz saatte tartılıp bize bildiriyorsunuz.
  • Takip sürecinde sizden gelen kilo bilgisi ve diyet uygulama formlarını detayları doğrultusunda Diyetisyen Nil Şahin Gürhan tarafından hazırlanan yeni diyet programınız 24 saat içinde hazırlanıp size gönderiliyor.
  • 1 ayda toplam 4 yeni diyet listesinden oluşan programınız tamamlandıktan sonra, 2. ayın başında istediğiniz online diyet seçeneğine karar verip, yeni 1 aylık diyet listesi paketi alıp, kaldığımız yerden kilo vermeye devam edebilirsiniz.

Başvuru formunu aşağıdaki linki tıklayarak indirebilirsiniz;
ONLINE DİYET FORMU – İNDİR

Sağlıklı Beslenme alışkanlığı edinerek ideal kilonuza ulaşmak istiyor fakat koşullarınızdan ötürü randevularına gidemiyorsanız, Online Diyet tam size göre..

Şimdi tam zamanı!