Online Diyet

Diyetisyen Nil Şahin Gürhan ile Online Diyet

Nil Diyet ile Sağlıklı Beslenme alışkanlığı edinerek ideal kilonuza ulaşmak istiyor fakat koşullarınızdan ötürü randevularına gidemiyorsanız, Online Diyet tam size göre..

Nil Şahin Gürhan ile Online Diyet’e nasıl başlayabilirsiniz?

Online diyet formunu doldurup, son 6 ay içinde yapılmış kan tahlillerinizi nil@nildiyet.com adresine göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Formunuzu inceledikten sonra asistanımızın sizi aramasıyla süreci başlatıyoruz.

Nil Diyet ile Online Diyet Süreci Nasıl İşliyor?

  • Eğer Nil Diyet ile online görüşme içeren program seçtiyseniz, karşılıklı görüşme randevusu oluşturuyoruz.
  • Belirlenen tarih ve saatte FaceTime veya WhatsApp ile Diyetisyen Nil Şahin Gürhan sizinle yüz yüze görüşüyor ve ilk diyet listenizi hazırlıyor.
  • Diyet listesi, listeyi uygularken dikkat etmeniz gereken önerilerimiz, alternatif yiyecek listeleri size mail olarak ve WhatsApp üzerinden gönderiliyor. Dilerseniz kargo ile de gönderebiliriz.
  • Diyetinizi uygularken 1 hafta boyunca doldurmak üzere size günlük besin tüketim ve aktivite genel analiz formları gönderiyoruz. Bu formları günü gününe ve doğru olarak doldurmanız bizim ve sizin için çok önemli.
  • Haftada 1 gün; aynı koşullarda, aynı tartıda, birlikte belirlediğimiz saatte tartılıp bize bildiriyorsunuz.
  • Takip sürecinde sizden gelen kilo bilgisi ve diyet uygulama formlarını detayları doğrultusunda Diyetisyen Nil Şahin Gürhan sizinle karşılıklı görüşerek yeni diyet programını hazırlıyor.

 

Başvuru formunu aşağıdaki linki tıklayarak indirebilirsiniz;
ONLINE DİYET FORMU – İNDİR

Online Diyet

Sağlıklı Beslenme alışkanlığı edinerek ideal kilonuza ulaşmak istiyor fakat koşullarınızdan ötürü randevularına gidemiyorsanız, Online Diyet tam size göre..

Şimdi tam zamanı!